Nákup    Mobilní VerzeMobilní Verze

Nachazíte se zde: Úvod >> Nákup

Pro přijímání plateb používáme takové registrátory jako MyCommerce, DigiSeller, WMCentre.

Svoji objednávku můžete zaplatit$34 USD pomocí PayPal na naši e-mailovou adresu support@kanssoftware.com Pošlete zprávu o platbě na náš E-mail adresa support@kanssoftware.com po zaplacení přes PayPal. Nákup přes PayPal bude stát o 20 % (European Union's Value Added Tax (VAT)) méně.

Po zaplacení Vašeho produktu a vyplnění online formuláře, bude licence pro odemknutí programu odeslána na Vaši e-mailovou adresu.

Pozornost

Zkušební verze programu se neregistruje. Registrace programu je možná pouze pro plnou verzi programu. Po provedení objednávky a zaplacení obdržíte e-mailový odkaz na plnou verzi programu a registrační údaje k odemknutí programu pro neomezené použití.

Povinně!

Před zadáním registračních údajů nezapomeňte odinstalovat zkušební verzi programu Sound Normalizer pomocí příkazu "Odstranit Sound Normalizer". Stáhněte si plnou verzi programu uvedenou v kupní zprávě a proveďte přeinstalaci. Registrace podléhá pouze plné verzi programu. Před instalací, přeinstalací a při práci s programem musíte být v pracovní relaci pod názvem "Správce" nebo jako uživatel, který má oprávnění správce.

Obnovy

Pokud jste registrovaným uživatelem programu Sound Normalizer, můžete bezplatně aktualizovat na vyšší verzi v rámci hlavní verze. Například, pokud si registrujte verzi 8.0, můžete získat zdarma aktualizace pro jakoukoliv verzi 8.XX.

Pokud máte licenci 2.XX, 3.XX nebo 4.XX-7.XX, pak si můžete koupit verzi 8.XX za $17 USD. Prosím, pošlete nám žádost o adresu support@kanssoftware.com a my se na ni podíváme.

Poskytovatel Produkt Podporované Audio Formáty Dodání Cena Action
Share-it Sound Normalizer 8.7 (License 8.XX) Mp3, Mp4 (AAC, ALAC), Wav, FLAC, Ogg, APE E-Mail $34 USD Kup Teď

Sound Normalizer 8.7
WMCentre Sound Normalizer 8.7 (License 8.XX) Mp3, Mp4 (AAC, ALAC), Wav, FLAC, Ogg, APE E-Mail $34 USD Kup Teď

Sound Normalizer 8.7
Digiseller (Debit or Credit Card, Alipay, Bitcoin, Litecoin, WebMoney, Steam Skin, Gift Card) Sound Normalizer 8.7 (License 8.XX) Mp3, Mp4 (AAC), Wav, FLAC, Ogg, APE E-Mail $34 USD Kup Teď

Sound Normalizer 8.7
Share-it Sound Normalizer 7.99.9 (License 4.XX - 7.XX) Mp3, Mp4 (AAC), Wav, FLAC, Ogg, APE E-Mail $29 USD Kup Teď

Sound Normalizer 7.99.9
Share-it Sound Normalizer 7.99.9 (License 4.XX - 7.XX) Mp3, Mp4 (AAC), Wav, FLAC, Ogg, APE E-Mail $29 USD Kup Teď

Sound Normalizer 7.99.9
Digiseller (Debit or Credit Card, Alipay, Bitcoin, Litecoin, WebMoney, Steam Skin, Gift Card) Sound Normalizer 7.99.9 (License 4.XX - 7.XX) Mp3, Mp4 (AAC), Wav, FLAC, Ogg, APE E-Mail $29 USD Kup Teď

Sound Normalizer 7.99.9
Share-it Sound Normalizer 3.99.7 (License 3.XX) Mp3, Wav, FLAC E-Mail $20 USD Kup Teď

Sound Normalizer 3.99.7
Share-it Sound Normalizer 2.99.7 (License 2.XX) Mp3, Wav E-Mail $15 USD Kup Teď

Sound Normalizer 2.99.7

Pokud neobdržíte licenci produktu v rozumné době (obvykle do dvou pracovních dnů při platbě kreditní kartou nebo do dvou týdnů při platbě jakoukoliv jinou metodou), upozorněte nás prosím na e-mailovou adresu support@kanssoftware.com! Pokud by k nějakému zdržení došlo, předem se omlouváme.


Please, indicate the link http://www.kanssoftware.com at placing our shareware
Copyright © 2006-2022 Kanz Software. All rights reserved.   Privacy Policy