Koupit    Mobilní VerzeMobilní Verze

Nachazíte se zde: Úvod >> Koupit

Používáme SWREG a MyCommerce – populární platební poskytovatele, kteří zajišťují bezpečné objednání na internetu s použitím kreditní karty, PayPal, telefon, fax nebo jakýkoliv jiný platební způsob, který upřednostňujete, dokonce může platit i pomocí poštovních poukázek a bankovních šeků. Vaši objednávku můžete zaplatit 29$ pomocí PayPal na naši e-mailovou adresu support@kanssoftware.com Pošlete zprávu o platbě na náš E-mail adresa support@kanssoftware.com po zaplacení přes PayPal.

Po zaplacení Vašeho produktu a vyplnění online formuláře, bude licence pro odemknutí programu odeslána na Vaši e-mailovou adresu. Zkušební verzi programu si můžete stáhnout před nebo po dokončení platby.

How to get the Sound Normalizer free or at a discount?

If You translate the Sound Normalizer or site to other language or send a message about a program error.

If You have the license 2.XX or 3.XX then You can buy the version 6.XX for$15 USD. Please send us request here support@kanssoftware.com and we give You a discount.

Aktualizace

Pokud jste registrovaným uživatelem programu Sound Normalizer, můžete bezplatně aktualizovat na vyšší verzi v rámci hlavní verze. Například, pokud si registrujte verzi 4.0, můžete získat zdarma aktualizace pro jakoukoliv verzi 7.XX.

Nepoužívejte prosím nelegální nebo nelicencovanou verzi program, protože nemusí být funkční a může poškodit vaše soubory.

Poskytovatel Produkt Podporované Audio Formáty Dodání Cena Action
SWREG Sound Normalizer 7.99.9 (License 4.XX - 7.XX) Mp3, Mp4, Wav, FLAC, Ogg, APE, AAC E-Mail $29 USD Kup Teď

Sound Normalizer 7.99.9
Share-it Sound Normalizer 7.99.9 (License 4.XX - 7.XX) Mp3, Mp4, Wav, FLAC, Ogg, APE, AAC E-Mail $29 USD Kup Teď

Sound Normalizer 7.99.9
Alipay, Unionpay, Bitcoin, Debit or Credit Card, Steam Skin (www.oplata.info) Sound Normalizer 7.99.9 (License 4.XX - 7.XX) Mp3, Mp4, Wav, FLAC, Ogg, APE, AAC E-Mail $29 USD Buy Now

Sound Normalizer 7.99.9
SWREG Sound Normalizer 3.99.7 (License 3.XX) Mp3, Wav, FLAC E-Mail $20 USD Kup Teď

Sound Normalizer 3.99.7
Share-it Sound Normalizer 2.99.7 (License 2.XX) Mp3, Wav E-Mail $15 USD Kup Teď

Sound Normalizer 2.99.7

Pokud neobdržíte licenci produktu v rozumné době (obvykle do dvou pracovních dnů při platbě kreditní kartou nebo do dvou týdnů při platbě jakoukoliv jinou metodou), upozorněte nás prosím na e-mailovou adresu support@kanssoftware.com! Pokud by k nějakému zdržení došlo, předem se omlouváme.


Please, indicate the link http://www.kanssoftware.com at placing our shareware
Copyright © 2006-2019 Kanz Software. All rights reserved.   Privacy Policy