Satın Almak    Mobil SürümMobil Sürüm

Buradasınız: Ana Sayfa >> Satın Almak

Ödemeler için Biz çokça bilenen MyCommerce sistemleri kullanıyoruz. SWREG ödemeleri online rejiminde kredi kartı ile gerçekleştirmiş oluyor. Ayrıcı siparişinizi telefon Paypal, faks, elektronik ve posta yolu ile de gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca siz siparişinizi bizim e-mail adresimize support@kanssoftware.com PayPal yolu ile de ödeyebilirsiniz. Ödeme hakkında e-posta adresimize bir mesaj gönderin support@kanssoftware.com Siparişin PayPal ile ödenmesinden önce veya sonra.

Herhangi bir kripto para birimini kullanarak sipariş için ödeme yapabilirsiniz. Lütfen isteğinizi E-posta adresimize gönderin support@kanssoftware.com ve size ödeme için detaylar gönderilecektir.

Ayrıca siparişinizi WebMoney sisteminde doğrudan WebMoney cüzdanı aracılığıyla ödeyebilirsiniz. Lütfen isteğinizi E-posta adresimize gönderin support@kanssoftware.com ve size ödeme için detaylar gönderilecektir.

Once You have purchased the product by filling in the online order form, a license will be sent to You via email to unlock the software for use. You may download the trial software before or after You complete the purchase process.

Sound Normalizer bedavadan nasıl alabilirim?

Eğer siz Sound Normalizer yazılımında herhangi bir hata bulursanız ve bunun ile ilgili bize bilgi gönderirseniz programımızı bedavadan yükleme hakkınız olacaktır.

Eğer siz 2.XX, 3.XX ya da 4.XX - 7.XX program versiyonlarının lisanslarını satın aldıysanız 8.6 program versiyonunun $17 USD Amerikan doları için alabilirsiniz. Liften talebinizi bu adrese support@kanssoftware.com gönderin biz sizin için indirim yaparız.

Yenilemeler hakkında

Eğer siz Sound Normalizer programının kayıtlı kullanıcıysanız, Siz programınızı bedavadan yenileme hakkına sahipsiniz. Örnek: eğer siz programının 8.0 versiyonunun kullanıyorsanız, bedava olarak zaman sınırlanması olmadan 8.XX versiyonunun da kullanabilirsiniz.

Lütfen zorlayıp açılan versiyonları ya da yabancı anahtarları ile açılan versiyonları kullanmayın- böylece programınız yanlış çalışır ve ses dosyanızı bozar.

Sağlayıcı Ürün Desteklenen ses formatları Teslim Fiyat Eylem
Share-it Sound Normalizer 8.7 (License 8.XX) Mp3, Mp4 (AAC, ALAC), Wav, FLAC, Ogg, APE E-Mail $34 USD Satýn Al

Sound Normalizer 8.7
WMCentre Sound Normalizer 8.7 (License 8.XX) Mp3, Mp4 (AAC, ALAC), Wav, FLAC, Ogg, APE E-Mail $34 USD Satýn Al

Sound Normalizer 8.7
Digiseller (Debit or Credit Card, Alipay, Bitcoin, Litecoin, WebMoney, Steam Skin, Gift Card) Sound Normalizer 8.7 (License 8.XX) Mp3, Mp4 (AAC), Wav, FLAC, Ogg, APE E-Mail $34 USD Satýn Al

Sound Normalizer 8.7
Share-it Sound Normalizer 7.99.9 (License 4.XX - 7.XX) Mp3, Mp4 (AAC), Wav, FLAC, Ogg, APE E-Mail $29 USD Satýn Al

Sound Normalizer 7.99.9
Share-it Sound Normalizer 7.99.9 (License 4.XX - 7.XX) Mp3, Mp4 (AAC), Wav, FLAC, Ogg, APE E-Mail $29 USD Satýn Al

Sound Normalizer 7.99.9
Digiseller (Debit or Credit Card, Alipay, Bitcoin, Litecoin, WebMoney, Steam Skin, Gift Card) Sound Normalizer 7.99.9 (License 4.XX - 7.XX) Mp3, Mp4 (AAC), Wav, FLAC, Ogg, APE E-Mail $29 USD Satýn Al

Sound Normalizer 7.99.9
Share-it Sound Normalizer 3.99.7 (License 3.XX) Mp3, Wav, FLAC E-Mail $20 USD Satýn Al

Sound Normalizer 3.99.7
Share-it Sound Normalizer 2.99.7 (License 2.XX) Mp3, Wav E-Mail $15 USD Satýn Al

Sound Normalizer 2.99.7

Eğer size ödeme yapıldıktan sonra mantıklı süreç içinde (genellikle kredi kart ile ödeme yapıldıktan sonra 2 gün ve diğer ödeme şekiller ile ödemeler için 2 hafta) içinde e-posta adresinize lisans bilgileri gönderilmediyse lütfen bunun ile ilgili bilgileri support@kanssoftware.com adrese gönderin. Biz bundan dolayı yaşamış olduğunuz rahatsızlıklardan dolayı özür dileriz.


Please, indicate the link http://www.kanssoftware.com at placing our shareware
Copyright © 2006-2021 Kanz Software. Bütün hakları saklıdır.   Privacy Policy